Nabór na stanowisko Główny Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży – Kierownik Działu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny
ogłasza nabór na stanowisko:
Główny Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży – Kierownik Działu Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Zakopiańska 73
Data ogłoszenia: 3 listopada 2020 r.

Przykładowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

 1. Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż usług i działania promocyjne.
 2. Opracowywanie, rozwój i wdrażanie strategii oraz planów działań marketingowych i PR, które będą realizowane w celu efektywnej promocji Instytutu.
 3. Tworzenie planów sprzedażowych, analiza nowych rynków i możliwości sprzedaży usług i produktów oferowanych przez Instytut.
 4. Pozyskiwanie Klientów i budowanie długofalowych relacji.
 5. Budowanie kampanii wizerunkowych i sprzedażowych oraz badanie ich skuteczności.
 6. Opracowywanie materiałów wsparcia sprzedaży takich jak: ulotki, artykuły, treści do prezentacji firmowych, mailingi.
 7. Nadzór nad prowadzeniem mediów społecznościowych w zakresie weryfikowania publikowanych treści i skutecznego budowania grona odbiorców.
 8. Nadzór nad organizacją szkoleń, konferencji, targów, praktyk studenckich i spotkań biznesowych.
 9. Nadzór nad prowadzeniem działalności wydawniczej Instytutu, oraz funkcjonowaniem biblioteki technicznej oraz biblioteki norm.

Wymagania dla kandydatów:

 1. Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane nauki techniczne: inżynieria materiałowa, inżynieria mechaniczna, odlewnictwo).
 2. Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, mile widziane w zakresie marketingu i sprzedaży (preferowane branże: badania naukowe, nowe technologie, obróbka i przetwórstwo metali, wyroby hutnicze/stal, odlewnictwo).
 3. Praktyczna znajomość tworzenia strategii marketingowej i sprzedażowej.
 4. Znajomość metod komercjalizacji.
 5. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.
 6. Zdolność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie.
 7. Umiejętność pracy w warunkach szybko zmieniających się priorytetów.
 8. Zaangażowanie oraz nastawienia na realizację celów.
 9. Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
 10. Biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office.
 11. Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski.

Mile widziane:

 • specjalistyczne kursy i szkolenia z zakresu działań promocyjnych i/lub sprzedażowych

Oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
 • niezbędne narzędzia pracy
 • elastyczne godziny pracy
 • pakiet benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, pakiet dodatkowej opieki medycznej, możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie)
 • możliwość stałego rozwoju zawodowego
 • darmowe miejsce parkingowe.

Wymagane dokumenty:

 • CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów drogą elektroniczną na adres mailowy: rekrutacja@kit.lukasiewicz.gov.pl do 3 grudnia 2020 r. W tytule wiadomości proszę wpisać: „Aplikacja – Marketing”.

Uprzejmie informujemy, że w treści dokumentu CV przesłanego do Sieci Badawczej Łukasiewicz – Krakowskiego Instytutu Technologicznego, w przypadku kiedy Państwa dokumenty aplikacyjne zawierają dane nadmiarowe (m.in. wizerunek, hobby, stan cywilny i inne) wykraczające poza obligatoryjny zakres danych określony w art. 221 Kodeksu Pracy (tzn. imię lub imiona, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) należy zamieścić klauzulę o treści:

W oparciu o art. 221a i art. 221b ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny ul. Zakopiańska 73, 30-418 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie: dostępu do danych i ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznam, że moje dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

W przypadku jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny, w treści dokumentu CV należy dodatkowo zamieścić klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny ul. Zakopiańska 73, 30-418 Kraków dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Instytut. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, o przysługujących mi prawach (opisanych wyżej).

Dokumenty przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie z wykorzystaniem danych kontaktowych, które zostaną podane przez kandydata w dokumentach aplikacyjnych. Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy rekrutacja@kit.lukasiewicz.gov.pl

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Sieci Badawczej Łukasiewicz – Krakowskiego Instytutu Technologicznego.

Skip to content