Kariera zawodowa

Jeżeli masz pytania dotyczące prowadzonych przez nas rekrutacji napisz do nas: rekrutacja@kit.lukasiewicz.gov.pl lub zadzwoń 12 26 18 239.

Informujemy, że administratorem danych osobowych zgromadzonych w procesie rekrutacji jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny (zwany dalej: Instytut) z siedzibą ul. Zakopiańska 73, 30-418 Kraków. Dane osobowe będą przetwarzane przez Instytut w celu przeprowadzenia procesu bieżących rekrutacji na określone stanowisko pracy, a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody – także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się tutaj.

Aktualne oferty pracy:
  Pracownik obsługi
  Zamieszczono:
  10 lipca, 2024 o godz.1:32 pm

  Zobacz więcej
  Młodszy Specjalista – elektronik
  Zamieszczono:
  1 lipca, 2024 o godz.1:34 pm

  Zobacz więcej
  Pracownik obsługi ds. wsparcia prac badawczych
  Zamieszczono:
  o godz.9:50 am

  Zobacz więcej

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale nie prowadzimy w tej chwili naboru na stanowisko odpowiadające Twoim kompetencjom? Nic straconego! Możesz zaaplikować do nas poprzez formularz ogólny. Przedstaw nam jak najpełniej swoją kandydaturę i napisz, dlaczego chciałbyś z nami pracować. Prześlij do nas swoje CV i list motywacyjny, tak abyśmy mogli Cię lepiej poznać. Jeżeli spodoba nam się Twoja kandydatura i w przeciągu 12 miesięcy będziemy ogłaszać nabór na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom, wyślemy Ci zaproszenie do udziału w rekrutacji.

Pamiętaj, że abyśmy mogli rozpatrywać Twoją kandydaturę, w CV które do nas przyślesz musisz zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Sieć Badawczą Łukasiewicz –  Krakowski Instytut Technologiczny ul. Zakopiańska 73, 30-418 Kraków dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Instytut. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie: dostępu do danych i ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznam, że moje dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi,  jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Chcesz do nas wysłać swoją aplikację, pomimo tego, że nie prowadzimy aktualnie naborów na stanowisko którym jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając tutaj:

Aplikacja bez naboru

Skip to content