Nabór na stanowisko Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

Nr ref: DSB_49/2022

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny – Jest jednym z Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz, jednej z największych sieci badawczych w Europie, która dostarcza firmom atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne technologie łącząc naukę z biznesem. Prowadzimy badania naukowe, prace rozwojowe, wdrożeniowe, wykonujemy prototypowe narzędzia i urządzenia, a także świadczymy usługi badawcze i technologiczne. Odbiorcami naszych rozwiązań są m. in. przedstawicie przemysłu odlewniczego, narzędziowego, lotniczego, medycznego i energetycznego.

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat
Miejsce wykonywania pracy: Kraków ul. Zakopiańska 73
Data ogłoszenia: 14 listopada 2022 r.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

 1. Sprzedaż usług i produktów oferowanych przez Instytut.
 2. Reprezentowanie Instytutu na rynku.
 3. Utrzymywanie kontaktów z klientami.
 4. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i poszukiwanie nowych możliwości rynkowych.
 5. Przygotowywanie i prezentowanie oferty Instytutu.
 6. Raportowanie działań handlowych.
 7. Przedstawianie i raportowanie uwag klientów dotyczących oferty Instytutu.
 8. Monitorowanie rynku i działań konkurencji.
 9. Udział w wydarzeniach promocyjnych, targowych i marketingowych.
 10. Planowanie indywidualnych działań promocyjnych i marketingowych.

Wymagania dla kandydatów:

 1. Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki inżynieryjne lub ekonomiczne.
 2. Minimum rok doświadczenia zawodowego w zakresie sprzedaży (preferowane branże: badania naukowe, nowe technologie, obróbka i przetwórstwo metali, wyroby hutnicze/stal, odlewnictwo).
 3. Znajomość technik sprzedaży.
 4. Znajomość zagadnień dotyczących marketingu oraz promocji produktów i usług.
 5. Znajomość produktów i usług oferowanych przez Instytut oraz branży.
 6. Doświadczenie w komercjalizacji osiągnięć naukowych będzie dodatkowym atutem.
 7. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
 8. Biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office.
 9. Prawo jazdy kat. B.
 10. Proaktywne podejście do kwestii handlowych.
 11. Komunikatywność.
 12. Umiejętność budowania relacji z innymi.
 13. Nastawienie na klienta.

Oferujemy:

 1. Pracę w organizacji badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R.
 2. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
 3. Elastyczne godziny pracy.
 4. Pakiet benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, pakiet dodatkowej opieki medycznej, możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie).
 5. Możliwość stałego rozwoju zawodowego i wsparcie Instytutu w tym zakresie.
 6. Darmowe miejsce parkingowe.

Dokumenty: 

 • CV 

Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada 2022 r.

 

Aplikuj

 

Uprzejmie prosimy, aby w treści dokumentu CV przesłanego do Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowskiego Instytutu Technologicznego, zamieścić klauzulę o treści:

W oparciu o art. 221a i art. 221b ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny ul. Zakopiańska 73, 30-418 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie: dostępu do danych i ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznam, że moje dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

W przypadku, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny, w treści dokumentu CV należy dodatkowo zamieścić klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny ul. Zakopiańska 73, 30-418 Kraków dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Instytut. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, o przysługujących mi prawach (opisanych wyżej).

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny (dalej: Instytut)  z siedzibą ul. Zakopiańska 73, 30-418 Kraków. Dane osobowe będą przetwarzane przez Instytut w celu przeprowadzenia procesu bieżących rekrutacji na określone stanowisko pracy, a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody – także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się tutaj.

Dokumenty niekompletne lub przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie z wykorzystaniem danych kontaktowych, które zostaną podane przez kandydata w dokumentach aplikacyjnych. Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy: rekrutacja@kit.lukasiewicz.gov.pl

 

Skip to content